Доступність посилання

ТОП новини

Герман спростовує заяви про рішення політради Партії регіонів скласти мандати


Депутат від Партії регіонів Ганна Герман спростовує інформацію свого однопартійця Василя Горбаля про ухвалення політрадою Партії регіонів рішення щодо складення 150 мандатів народними депутатами для розпуску Верховної Ради.

«Вчора на політраді Партії регіонів ми проголосували тільки за проведення з’їзду», – сказала Герман.

Разом із тим вона не виключила, що на з’їзді може постати питання про складення депутатських мандатів. «Якщо на з’їзді таке питання постане, то тоді вже прийматиметься рішення. Ось про це ми вчора проголосували», – зазначила депутат.

Депутат-регіонал Горбаль сьогодні заявив, що політрада Партії регіонів ухвалила рішення про складення 150 мандатів народними депутатами для розпуску Верховної Ради.За його словами, наступним має бути рішення партії з даного питання.

Водночас, як повідомив ще один представник ПР Сергій Льовочкін, депутати Партії регіонів на сьогоднішньому засіданні фракції одноголосно проголосували за те, щоб у разі необхідності скласти свої повноваження.

«Якщо буде потрібний цей надзвичайний захід і він вестиме до виходу із кризи, ми на цей захід підемо», – сказав Льовочкін.

При цьому він повідомив, що дата складання повноважень буде прийматися окремим рішенням фракції.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко напередодні заявляла, що можливе складення депутатами від ПР своїх повноважень не заблокує роботу парламенту.

XS
SM
MD
LG