Доступність посилання

ТОП новини

Міліція не порушує справу за фактом нападу на дніпропетровських телевізійників


Нікопольська міліція не порушуватиме справу за фактом нападу на журналістів, який стався у селі Придніпровське Нікопольського району. Правоохоронці мотивують своє рішення відсутністю складу злочину.

Як зазначив адвокат телевізійників Олег Бовкун, розраховувати на очікувану реакцію міліції та прокуратури медівникам не доводиться. «Швидше за все справу розглядатимуть як хуліганство, але аж ніяк не напад на журналістів», – сказав адвокат.

Одним із виходів з ситуації для своєї сторони він вважає подання позову до Господарського суду за фактом пошкодження відеокамери.

Інцидент з нападом на дніпропетровських журналістів стався 5 лютого.

Знімальна група дніпропетровської студії «Резонанс-ТБ» – редакторка Наталя Грекова, журналістка Марина В’яткіна та відеооператор Андрій Ковбаса – з’ясовували в селі деталі земельно-майнового конфлікту між селянами та керівництвом місцевої агрофірми.

Як розповідають очевидці, під час зйомок охоронець агрофірми без жодних пояснень накинувся на телевізійників з нецензурною лайкою і погрозами та розбив відеокамеру.

Журналісти кажуть, що все це відбувалося на очах керівництва фірми.

За останні півроку це вже третій випадок, коли працівники цієї телестудії «Резонанс» стикаються з перешкоджанням їхній професійній діяльності. Так, на відеооператора Андрія Ковбасу за останні півроку напали вже вдруге.
XS
SM
MD
LG