Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко повернув Раді ще один закон


Президент України Віктор Ющенко повернув парламенту на повторний розгляд Закон «Про систему збору та обліку єдиного соціального внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування».

Про це повідомили у прес-службі глави держави.

За інформацією прес-служби, представлятиме пропозиції Президента України під час розгляду закону на пленарному засіданні Верховної Ради України перший заступник глави Секретаріату Президента України – Представник Президента України у Кабінеті міністрів України Олександр Шлапак.

15 січня 2009 року парламент ухвалив Закон України «Про систему збору та обліку єдиного соціального внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування», яким пропонується визначити основні засади функціонування системи збору та обліку єдиного соціального внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, умови та порядок нарахування і сплати єдиного соціального внеску та повноваження органів, що здійснюють адміністрування його збору та обліку.


Раніше сьогодні Президент України Віктор Ющенко повернув зі своїми пропозиціями для повторного розгляду парламентом Закон «Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України».

XS
SM
MD
LG