Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 13:18

Транспортні реформи і конфлікт щодо розподілу маршрутів


Київ – Автоперевізники кількох областей України незадоволені тим, як проводяться конкурси на обслуговування автобусних маршрутів. Керівництво Міністерства транспорту та зв’язку пообіцяло зробити їх більш прозорими, і надалі враховувати всі побажання перевізників, для чого навіть утворюється окремий дорадчий орган.

Вже сформована нова комісія з розподілу маршрутів, вона визначатиме переможців конкурсу не за власними вподобаннями, а за допомогою системи балів. І що важливо, плата за отримання дозволу на перевезення зменшиться. Бо ітиме вона не підприємству–посереднику, як раніше, а напряму Мінтрансу.

Ці та інші зміни у транспортній галузі обговорювали на круглому столі за участі керівництва Міністерства транспорту та зв’язку і фірм-перевізників. Заступник Міністра транспорту Леонід Сергієнко пообіцяв перевізникам узгоджувати з ними всі рішення щодо їхньої діяльності – за допомогою спеціальної погоджувальної ради.

«Погоджувальна рада, яка зараз на стадії створення – це запорука того, що ми разом із вами наведемо порядок у транспортній галузі. Тому що один у полі не воїн. Ми будемо з вами працювати, ви дасте вимоги, від усіх, а не від однієї організації. Ми врахуємо їх, донесемо до Кабінету Міністрів, аби він приймав виважені рішення щодо транспорту, і не лобіював інтересів одної організації. Лише так треба працювати у період кризи» – наголосив Леонід Сергієнко.

Вдосконалення конкурсу чи переділ маршрутів?

Більшість виступаючих на круглому столі згадували «Всеукраїнську асоціацію автоперевізників», яка, за їх словами, починаючи з 1997 року, впливала на результати конкурсів на свою користь. Так, на Чернігівщині більшість маршрутів отримувало одне підприємство, яке згодом продавало право працювати на них, каже Голова наглядової ради Асоціації пасажирських перевезень Чернігівської області Валентин Авраменко.

«По конкурсних комітетах в області – складна ситуація: потрапити до комітету громадській організації – дуже складно. Обговорення йде закрито, у кулуарах, хто виграє – ми всі знаємо: представники ВААП, організації пана Реви. Потім вони перепродують нам «виграні» маршрути. Величезне прохання до Міністерства – врегулювати це питання. Бо в регіонах зараз дуже сильні протестні настрої, і вони продовжують рости», – зазначив Валентин Авраменко.

Між тим, «Всеукраїнську асоціацію автоперевізників», на круглий стіл не запросили. І мимоволі складалося враження, що ВААП винна в усіх минулих прорахунках конкурсної комісії та Міністерства.

Як заявив у інтерв’ю Радіо Свобода президент «Всеукраїнської асоціації автоперевізників» Віталій Рева, міністерство транспорту змінює систему проведення конкурсів, аби приховати свою бездіяльність і реалізувати корупційні схеми З цією ж метою з комісії виключено всіх фахівців «транспортників».

«Очолює її людина, яка раніше завідувала сільпо, її заступник – рибінспектор з Євпаторії... Останні зміни у цій галузі - нелегітимні. Так, створено Державну автомобільну адміністрацію, фінансування якої не передбачене з державного бюджету! Тоді вирішили створити спеціальний фонд, у розмірі півмільярда гривень, які мають сплачувати автоперевізники. Зараз перейшли на систему балів, але її треба доопрацьовувати, бо бали не завжди відповідають реальному стану речей, неточно відображають можливості перевізника», – каже Віталій Рева.

На зміни ситуації у галузі автотранспорту очікують представники обох сторін. І не виключено, що зміни ці відбудуться на законодавчому рівні.

(Київ–Прага)
  • 16x9 Image

    Євген Солонина

    На Радіо Свобода працюю журналістом з 2008 року.  Народився 1979 року в місті Мелітополь Запорізької області. Закінчив факультет журналістики Запорізького Національного університету. Як журналіст найбільше цікавлюся економічною, екологічною та соціальною тематикою. На дозвіллі захоплююся садівництвом та альпінізмом.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG