Доступність посилання

ТОП новини

Президент відзначив 55-річчя «як переконаний носій демократичних цінностей»


Віктор Ющенко відзначав свій день народження в родинному колі, разом із близькими та друзями, повідомили у прес-службі голови держави.

У повідомленні зазначили, що, як і в попередні роки, Президент категорично відмовився від того, щоб перетворювати скромне сімейне свято на пишні урочистості, надавати цій події недоречного пафосу.

«Віктор Ющенко як переконаний носій демократичних цінностей завжди був проти того, щоб день народження Президента зводився в ранг загальнодержавної святкової дати. Особливо безглуздими та недоречними такі святкування є в часи глибокої економічної кризи, яку переживає наша країна», – підкреслили в прес-службі.

Прес-служба наголошує, що відзначення дня народження Президента відбулося в дусі національних традицій, без гучних гулянь, у привітній і затишній атмосфері. «Усілякі домисли та здогадки, які з’явилися в засобах масової інформації, безпідставні і тому не можуть вважатися об’єктивними. День народження Президента й надалі буде темою, захищеною правом людини на приватне життя», – мовиться в повідомленні.

Свій 55-й день народження Віктор Ющенко святкував 23 лютого у державній резиденції «Синьогора» в Івано-Франківській області.
XS
SM
MD
LG