Журналісти газети «Нова» проаналізували бюджет Києва на 2009 рік і дійшли висновку, що столиця житиме, голодуючи. Особливо вразили журналістів деякі статті бюджету. Зокрема, те, що на потреби дітей-сиріт місто виділяє 7 мільйонів гривень, тоді як на ремонт мерії 16 мільйонів. Газетярі прогнозують, що заборгованість із зарплати стане нормою. Докладніше прогнози газетярів у публікації «Київ на голодному пайку».
Газета «Голос України» пише про негативні явища в гірничо-металургійному комплексі України, які видання називає «техніко-економічним провалом». Однак цього досі не хотіли розуміти ні власники підприємств, ні вище керівництво країни, зазначає видання. І перші, і другі гадали, що свято позамежних цін триватиме вічно й треба кувати залізо, поки гаряче, а труднощі вирішувати в міру їх надходження. Але життя поставило все на своє місце. Парламентська газета друкує невтішний прогноз металургії в умовах різкого підвищення вартості енергоносіїв України та кризи світової економіки. Матеріал називається «Не панікувати і не намагатися підтримувати ГМК за рахунок інших галузей».
Як визначити надійність банку, не виходячи з дому? Про це розповідає експерт газети «Хрещатик». На його думку, варто спочатку проглянути всю інформацію в Інтернеті про обраний банк за останні три місяці, потім бажано з’ясувати, хто є його власником. Якщо за ним стоїть впливова фінансова група, банк виживе. З іншими порадами видання знайомить у статті «Довіряти банку чи ні».
Українські чорти – найвеселіші і найкрасивіші, переконує читачів газета «Київські відомості». Українцям вітчизняні біси біди не принесуть, хіба тільки напакостять. Приклад – гоголівський Вакула, який чорта осідлав і злітав у Петербург. А людей такі казки вчили і підбадьорювали, що мовляв, коли жити належним чином, то й чорта можна побороти. Заголовок статті «Мій лагідний і ніжний ... біс».
(Київ–Прага)