Доступність посилання

ТОП новини

Лише 43 держави, зокрема й Україна, повністю сплатили внески до ООН на 2009 рік


Україна сплатила внесок до регулярного бюджету Організації Об'єднаних Націй на 2009 рік у розмірі трохи більше мільйона доларів США, повідомляє центр новин ООН.

За інформацією центру новин, загалом на сьогодні лише 43 держави внесли необхідні кошти на 2009 рік. Серед них, зокрема, Україна, Росія, Азербайджан, Грузія, Вірменія, Латвія та Молдова.

Розмір внеску кожної держави до регулярного бюджету визначається як частка від загальних видатків організації. Шкалу внесків кожні три роки встановлює Генеральна Асамблея ООН. При цьому враховуються рівень розвитку економіки та чисельність населення країн-членів.

«Так, Росія внесла до регулярного бюджету 29 235 794 долари США, а Грузія – трохи більше 73 тисячі доларів, Вірменія – близько 49 тисяч», – повідомляє центр новин ООН.

Шкалу внесків до бюджету Організації Об'єднаних Націй на 2007-09 роки затвердила в грудні 2006 року Генеральна Асамблея ООН.

Фінансові зобов'язання члена ООН складаються з трьох частин: внесок до регулярного бюджету, виплати на миротворчість і видатки на утримання міжнародних трибуналів. Нещодавно було ухвалено окремий кошторис видатків на капітальний ремонт будівлі штаб-квартири ООН у Нью-Йорку.

Фінансові правила ООН передбачають, щоб внески за поточний рік були сплачені до 31 січня.
XS
SM
MD
LG