Доступність посилання

ТОП новини

Податок на нерухомість. Зменшиться урожайність сільгоспугідь? (Огляд преси)


Київ – Уряд пропонує встановити ставку податку на нерухомість у розмірі 1% прожиткового мінімуму за кожен квадратний метр. Таким чином, за квартиру площею 70 квадратних метрів плата без урахування пільг може скласти близько 500 гривень на рік. І це не є дорого, стверджує газета «Факти» і наводить порівняльну таблицю податку на нерухомість в інших країнах.

Газета «Діло» пропонує інтерв’ю із заступником Генпрокурора України Ренатом Кузьміним. У ньому правоохоронець пояснює причини, чому він вимагає звільнити майже третину нинішніх суддів. А ще заступник Генпрокурора розповідає, в яких кримінальних справах відпрацьовується версія про причетність до злочинів народного депутата Богдана Губського. Заголовок статті «Кримінал прикривається депутатською недоторканністю».

Для проведення посівної кампанії-2009 аграріям необхідно понад 6 мільярдів гривень. На сьогодні у них є лише 1,5 млрд. Щоб вижити, сільгоспвиробники змушені скорочувати витрати на добрива і посівний матеріал, що неминуче призведе до суттєвого зменшення урожайності. Докладніше про біди аграріїв розповідає газета «Діло».

«Ізвєстія» в Україні» з’ясовували, на які поступки клієнтам готові піти банки. Адже в країні дедалі менше людей, які можуть вчасно виплачувати банківські кредити. Видання нагадує, що фінансові установи мають право відбирати завдаткове майно, однак навряд чи їм потрібні квартали нерухомості і гектари автостоянок. У таких умовах єдиний вихід – компроміс між позичальником і банком. Більше про цифри і умови компромісу розповідається в публікації «Банк назустріч».

Провальний бюджет і невтішні фінансові прогнози на нинішній рік змушують столичну владу шукати все нові джерела доходів. За інформацією «Ділової столиці», київська адміністрація має намір внести серйозні зміни до низки документів, що визначають містобудівну і земельну політику міста, результатом яких стане поява нових поборів і ще більша концентрація фінансових потоків у руках команди столичного мера Л.Черновецкого. Заголовок статті «Обкладуть усіх».

(Київ–Прага)
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG