Доступність посилання

ТОП новини

Коаліція обіцяє невдовзі визначитись із кандидатурою голови МЗС


Коалiцiя найближчим часом виробить єдину позицiю щодо пропозицiй до Президента стосовно кандидатури на посаду мiнiстра закордонних справ.

«Коалiцiя засуджує неузгодженi голосування деяких народних депутатiв, якi входять до складу депутатських фракцiй – учасниць коалiцiї щодо звiльнення мiнiстра закордонних справ Володимира Огризка», – йдеться в заявi ради більшості, ухваленій сьогодні.

Крiм того, коалiцiя згодна з тим, що такi дiї призводять до напруження у спiльнiй роботi фракцiй коалiцiї, пiдривають довiру мiж учасниками коалiцiї, дискредитують її та порушують принципи її дiяльностi, визначенi коалiцiйною угодою.

«Коалiцiя зобов’язується надалi не допускати випадкiв неузгоджених дій», – йдеться в заявi.

Водночас більшість вважає неприпустимою ситуацiю, за якої дiяльнiсть Мiнiстерства та мiнiстра закордонних справ останнiм часом стала iнструментом боротьби мiж iнститутами влади.

«Ми переконанi: в умовах загострення полiтичного напруження й економiчних проблем у країнi саме узгоджена дiяльнiсть парламентської коалiцiї є безальтернативною i вiдповiдає iнтересам України», – зазначено в заявi.

Сьогодні Володимир Огризко звернувся до Президента Ющенка з проханням не вносити його кандидатуру на посаду міністра закордонних справ. Він зазначив, що вважає неможливим «продовжувати роботу при такому керівництві Кабіну».

XS
SM
MD
LG