Доступність посилання

ТОП новини
28 вересня 2020, Київ 03:04

Уряд зняв швидкісні обмеження на автодорогах


Кабінет Міністрів заборонив проводити контроль технічного стану транспортних засобів між періодичними технічними оглядами та зняв швидкісні обмеження на автодорогах.

Як повідомили в прес-службі уряду, Кабмін вніс своєю постановою зміни до Правил дорожнього руху.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, зокрема, зауважила, що на сьогодні на швидкісних дорогах існують необ’єктивні обмеження швидкості.

«Дивна ситуація: швидкісна дорога, обмеження 80-90, а насправді в нормальних країнах там можна рухатися зі швидкістю 120-130 кілометрів на годину», – сказала вона.

Змінами до Правил дорожнього руху передбачено, що в населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється зі швидкістю 70 кілометрів на годину, у населених пунктах на дорогах, що мають шість і більше смуг в обох напрямках, – 80 кілометрів на годину, в населених пунктах на дорогах, що мають шість і більше смуг в обох напрямках руху та встановлений бетонний або інший відбійник – 90 кілометрів на годину.

Транспортним засобам (крім автобусів, мікроавтобусів, вантажних автомобілів та авто, яким керують водії зі стажем до 2 років) на автомагістралях дозволяється рух зі швидкістю 130 кілометрів на годину, на інших дорогах поза межами населених пунктів – 110 км/год, на дорогах, що проходять через населені пункти, позначені знаком 5.47 – 90 км/год.

За словами Тимошенко, додаткові обмеження швидкості руху можуть бути встановлені виключно при проведенні дорожніх робіт.

«Якщо на дорозі немає ремонтних робіт – прописати пряму заборону встановлювати знак «40», – наголосила прем’єр та додала: якщо ремонтні роботи проводяться, то запроваджувати обмеження лише на певній ділянці цієї дороги.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG