Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко переконаний у майбутньому України


Українці – «великий, різний, непростий, щирий народ, який уміє сильно любити. Але часто і особливо переконливо – любити не себе», – сказав Президент у зверненні з нагоди Дня Тараса Шевченка в понеділок, 9 березня.

«Ми – українці. Боремося за правду і найдужче – один з одним. Ми – українці. Титул цієї землі. «Великі самодержці». І вправні шукачі себе в чужому слові і в чужому житті. Досвідчені прохачі чужої ласки по чужих столицях… Це – ми. І, втім, це – також ми: здатні на зміни, здатні стати нацією. Вже сповнені цією ідеєю. Не розвіяні. Не розміняні. Не розкуплені. Здатні на вчинок», – такими словами схарактеризував Віктор Ющенко український народ.

«Зараз складно. Зараз дуже непросто. Але все стане на свої місця. Я не маю жодного, найменшого, сумніву і цю впевненість хочу передати вам», – сказав Президент.

«Треба вірити у нашу силу. Треба бути собою. Треба намагатися діяти разом – особливо нині. Без корисливості, продажності, захланності. Допомагаючи один одному і добре усвідомлюючи вагу тієї мети, що перед нами. І ми все зуміємо зробити», – переконаний Віктор Ющенко.

Раніше цього дня він, а також Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, Голова Верховної Ради Володимир Литвин та інші урядовці поклали квіти до пам’ятника Тарасові Шевченкові в Києві з нагоди дня народження Кобзаря.
XS
SM
MD
LG