Доступність посилання

ТОП новини

Бютівець пояснив, чому просив митників обшукати Хорошковського


Народний депутат від БЮТ Володимир Пилипенко підтверджує, що направив звернення до Державної митної служби щодо огляду в аеропорту Бориспіль багажу першого заступника голови Служби безпеки Валерія Хорошковського.

За його словами, він мав інформацію про те, що Хорошковський у багажі мав документи, що «підтверджують його причетність до наміру крадіжки 11 мільярдів кубів газу в України».

Депутат зауважив, що митна служба проводила обшук виключно в межах своїх повноважень.

Водночас Хорошковський назвав «провокацією» перевірку його особистих речей на митниці в аеропорту Бориспіль після того, як він вчора повернувся з відпочинку зі Швейцарії.

«На мій погляд, вчора відбулася абсолютна провокація. Мені відомий замовник. Головний замовник – у Кабінеті Міністрів», – сказав перший заступник голови СБУ.

У прес-службі Державної митної служби сьогодні повідомили, що «вибірковий огляд речей» Хорошковського провели «в рамках оперативних дій за сигналом від народного депутата», який звернувся до Бориспільської митниці з інформацією, що представник СБУ, повертаючись в Україну, може мати при собі предмети, заборонені до переміщення через митний кордон.

XS
SM
MD
LG