Доступність посилання

ТОП новини

Скільки депутатів не мають столичного житла? Песимізм у період фінансової кризи. (Огляд преси)


Київ – Сьогодні народні депутати спробують оновити уряд. На порядку денному заміна міністрів, котрі працюють за квотою фракції «Наша Україна – Народна самооборона», обрання міністрів іноземних справ та фінансів, а також керівників кількох органів виконавчої влади. Як інформують «Ізвєстія» в Україні», першочергове завдання коаліції – призначення головного фінансиста країни. Про кандидатури на цю та інші посади розповідається в статті «Кадровий четвер».

Газета «День» коментує невдалу спробу легалізувати тіньовий бізнес. Днями відповідний законопроект підтримали лише 182 народні депутати. А тим часом, сьогодні це питання вельми актуальне. Позаяк, за різними оцінками, тіньовий сектор в Україні дає 30-50% валового внутрішнього продукту. Якщо отримати з відповідних сум податки, то це була б істотна надбавка до нинішнього мізерного бюджету. Про це докладніше інформується в статті «Тінь» перемогла».

Сьогодні 115 народних депутатів не мають столичного помешкання і живуть у готелі. Від цього року в кредит. Бо, як поскаржилися народні обранці журналістам газети «Діло», бюджет на утримання Верховної Рада суттєво скоротила, і навіть за проживання парламентаріїв немає чим сплачувати. Хоча деякі депутати сподіваються таки отримати житло від держави і хочуть пришвидшити розгляд долі 17 квартир, збудованих раніше коштом парламенту. Про інші поневіряння «слуг народу» і бюджетні статті, які найбільше постраждали внаслідок кризи, інформується в сьогоднішньому числі газети «Діло».

Якби квартирне питання «Тріо Мареничів» вирішилося десять років тому, то можливо, тріо існувало б і зараз. Інтерв'ю з народною артисткою України Антоніною Маренич, що відзначила 60-річний ювілей, друкує газета «Факти».

«Забудьте про слово «криза», не вживайте його! Просто робіть свою справу». Художник Іван Марчук, футболіст Андрій Гусін, хореограф Вадим Єлизаров, спортсменка Олена Говорова розповіли журналістам газети «Факти», як протистоять песимізму в період фінансової кризи.

(Київ–Прага)
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG