Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко підписав закон про зниження транспортного збору


Президент Віктор Ющенко підписав зміни до закону «Про податок із власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів», які суттєво знижують ставки цього податку – в більшості позицій повертають до рівня 2008 року, повідомили у прес-службі голови держави.

Парламент ухвалив цей закон 5 березня. Його ухвалення зумовлене необхідністю врегулювання проблеми, пов’язаної зі значним збільшенням податкового навантаження, особливо на власників автомобілів із середнім об’ємом циліндрів двигуна, що викликало соціальну напруженість у суспільстві та акції протесту з боку водіїв, зазначили в прес-службі.

За підтримку закону висловились 390 народних депутатів, у тому числі майже у повному складі – фракції БЮТ та Комуністичної партії.

Водночас, стверджують у прес-службі Президента, прем’єр Юлія Тимошенко за результатами опрацювання схваленого закону пропонувала голові держави застосувати до нього право вето, посилаючись на втрати бюджету, які спричинить введення закону в дію.

Проте Віктор Ющенко залишається послідовним у своїй позиції та діях, запевнили в прес-службі Президента. В умовах складної фiнансово-економiчної ситуацiї в країнi рiзке збiльшення податкового тиску є неприпустимим, i тому голова держави пiдписав цей закон.
XS
SM
MD
LG