Доступність посилання

ТОП новини

Європейська інтеграція: Донецьк запрошує до конкурсу


У четвер у Донецьку відбулася презентація проекту «Всеукраїнське змагання з європейської інтеграції», який реалізує Донецький молодіжний дебатний центр.

У заході взяли участь керівник відділу політики, преси та інформації Делегації Європейської Комісії в Україні Дірк Шюбель, виконавчий директор Донецького молодіжного дебатного центру Валентина Дьомкіна та координатор проектів цієї громадської організації Андрій Донець.

Метою проекту є підвищення рівня обізнаності українців про відносини між Україною та Європейським Союзом, зокрема про програми фінансової та технічної допомоги, а також про можливості, що відкриваються для української молоді завдяки цим програмам.

Як розповіли організатори, проект передбачає проведення всеукраїнського змагання серед школярів загальноосвітніх шкіл, яке відбуватиметься в два етапи. Перший етап розпочинається навесні 2009 року і відбуватиметься в мережі Інтернет, де учасники пройдуть тестування.

На другий етап, який заплановано на осінь 2009 року в Києві, запросять команди, які наберуть найбільшу кількість балів у своїй області за результатами тестування. Їх буде 27.

На другому етапі змагання визначиться одна команда-переможець. Її учасники і поїдуть на «Європейські канікули» до однієї з країн Європейського Союзу, де протягом тижня матимуть можливість познайомитись з діяльністю організацій та установ, які працюють в ЄС.

Взяти участь в змаганні можуть учні у віці від 14 років з будь-якої загальноосвітньої школи України.

Команди мають складатись із трьох учнів і одного вчителя. Для участі необхідно зареєструватись на інтернет-сайті www.europanostra.info та у призначений день виконати завдання тесту.

Переможців цього етапу змагання в кожній області визначатиме комп’ютерна програма.
XS
SM
MD
LG