Доступність посилання

ТОП новини

Президент виступить перед депутатами, коли вони будуть до цього готові


Президент Віктор Ющенко завершує підготовку щорічного послання до Верховної Ради про внутрішнє та зовнішнє становище країни. Голова держави виконає норму Конституції і представить парламентові своє бачення економічних, політичних і суспільних процесів у державі, заявив представник Президента у Верховній Раді Ігор Попов.

За його словами, Ющенко сподівається, що у парламенті більше не повториться минулорічний «ганебний прецедент», коли депутати з фракції БЮТ заблокували парламентську трибуну, щоб не допустити виступу голови держави.

Як сказав Попов, Президент виступить у Верховній Раді тільки тоді, коли парламент проголосує за внесення цього питання до порядку денного, визначить день і час для оголошення послання.

«Цим голосуванням Верховна Рада підтвердить, що налаштована почути голову держави. Віктор Ющенко хоче виступити перед усім складом депутатського корпусу, а не лише перед його частиною, за присутності Голови Верховної Ради, його заступників, керівників фракцій», – заявив представник Президента у Верховній Раді.

Наприкінці січня спікер Володимир Литвин просив Президента Ющенка повідомити орієнтовну дату його виступу в парламенті. У відповідь на це голова держави сказав, що має намір звернутися зі щорічним посланням до Верховної Ради в терміни, передбачені Конституцією.

Минулого року Ющенко планував виступити перед депутатами в лютому, однак переніс послання на травень. Але тоді його звернення було зірвано через блокування трибуни парламенту фракцією БЮТ.

Через це 2008 року Ющенко так і не виступав у Верховній Раді зі щорічним посланням.

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG