Доступність посилання

ТОП новини

Партія регіонів може перенести акції протесту з регіонів до Києва


Політрада Партiї регiонiв на своєму сьогоднішньому засiданнi розгляне питання про перенесення акцiй протесту з регiонiв до Києва, повідомив перший заступник лідера фракції ПР Олександр Єфремов.

За його словами, на засіданні також розглядатиметься питання про форму участі його політичної сили в пленарних засіданнях Верховної Ради.

«Враховуючи, що на сьогоднi у нас у Верховнiй Радi знову немає цiлiсної антикризової програми i немає цiлiсних комплексних змiн до бюджету, … а натомiсть вносяться розрiзненi законопроекти, … ми сьогоднi ухвалили рiшення зiбрати полiтраду нашої партiї», – заявив Єфремов під час засідання погоджувальної ради керівництва парламенту.

При цьому, за його словами, на сьогодні дії влади лише обмежуються внесенням окремих законопроектів, які по суті не вирішують проблему.

Водночас лiдер фракцiї Партiї регiонiв Вiктор Янукович заявив, що акцiї протесту в Києвi можуть вiдбутися вже найближчими днями, i вони будуть різкiшими, нiж тi що вiдбулися минулого тижня.

«Оскiльки влада не прислухалася до попереджувального голосу народу, який люди висловили в п’ятницю, ми маємо намiр повторити цi акцiї в Києві», – цитує прес-служба Партiї регiонiв свого лiдера в понедiлок.

Раніше Янукович допускав, що депутати його фракції блокуватимуть трибуну парламенту в разі відсутності антикризової програми Кабміну.

XS
SM
MD
LG