Доступність посилання

ТОП новини

Київ і Москва цього тижня поговорять про Чорноморський флот


Україна й Росія обговорять перебування Чорноморського флоту Росії на території України 3 квітня в Москві, повідомив речник Міністерства закордонних справ Василь Кирилич.

За його словами, сторони мають намір обговорити ці питання під час чергового раунду двосторонніх українсько-російських політичних консультацій.

З українського боку участь у консультаціях візьме виконувач обов’язків першого заступника міністра закордонних справ Юрій Костенко, а з російського – заступник міністра закордонних справ Росії Григорій Карасін.

Як повідомив Кирилич, під час консультацій сторони також планують обговорити двосторонню співпрацю в політичній, економічній, гуманітарній сферах, міжрегіональну співпрацю, прикордонні питання, міжнародну і регіональну проблематику.

Термін дії договору про базування російського флоту на території України закінчується у 2017 році, і українська влада не має наміру його продовжувати.

Росія ж розраховує зберегти свій флот у Севастополі після і 2017 року та готова вести з цього приводу переговори з Україною.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG