Доступність посилання

ТОП новини

Мінімальна зарплата сьогодні зростає до 625 гривень


Із 1 квітня мінімальна заробітна плата збільшується на 20 гривень до 625 гривень, відповідно до закону «Про Державний бюджет України на 2009 рік».

У цілому цього року мінімальна зарплата буде підвищена на 64 гривні – до 669.

Працівникам бюджетних установ, розміри посадових окладів яких будуть менші, ніж певний розмір мінімальної заробітної плати, оклад встановлюється на рівні мінімальної зарплати.

Крім того, з 1 квітня надбавка до пенсії, щомісячного довічного грошового утримання, державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам становить 7,5 гривні.

Також від сьогоднішнього дня уряд удвічі зменшує зарплати прем’єра, віце-прем’єрів і міністрів. Таке рішення ухвалили на урядовому засіданні 18 березня.

Обмеження розміру зарплат чиновників встановлене на період з 1 квітня цього року до 1 січня 2010-го у зв’язку зі світовою фінансовою кризою.

Як уточнила міністр праці й соціальної політики Людмила Денисова, зниження зарплат відбулося за рахунок скасування доплат, які виплачувалися членам Кабміну, зокрема, за ранг.


XS
SM
MD
LG