Доступність посилання

ТОП новини
18 листопада 2019, Київ 04:10

Лiдери фракцiй проводять нараду в парламенті


У Верховній Раді в кабiнетi голови парламенту Володимира Литвина вiдбувається нарада лiдерiв фракцiй. Про це повiдомив перший заступник лiдера фракцiї Партiї регiонiв Олександр Єфремов.

Водночас депутати вiд ПР продовжують блокувати президiю i трибуну парламенту. Кожну годину парламентський телеканал «Рада» робить п’ятихвилиннi включення з сесiйної зали.

Тим часом, за словами Єфремова, регіонали обіцяють розблокувати трибуну й президію парламенту близько 13:00, оскільки багато депутатів від ПР хочуть взяти участь в акції протесту, яка відбудеться на Майдані Незалежності.

Він зазначив, що, за інформацією штабу Партії регіонів, в акціях протесту в Києві бере участь близько 40 тисяч людей. Натомість, присутні на акції журналісти говорять про близько 8 тисяч демонстрантів.

ПР сьогодні продовжує почату 2 квітня акцію блокування трибуни й президії парламенту. У сесійній залі немає депутатів інших фракцій.


Регіонали вимагають відставки влади та термінового внесення Кабінетом Міністрів на розгляд парламенту комплексної антикризової програми зі змінами до державного бюджету на 2009 рік.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG