Доступність посилання

ТОП новини

Лiдери фракцiй проводять нараду в парламенті


У Верховній Раді в кабiнетi голови парламенту Володимира Литвина вiдбувається нарада лiдерiв фракцiй. Про це повiдомив перший заступник лiдера фракцiї Партiї регiонiв Олександр Єфремов.

Водночас депутати вiд ПР продовжують блокувати президiю i трибуну парламенту. Кожну годину парламентський телеканал «Рада» робить п’ятихвилиннi включення з сесiйної зали.

Тим часом, за словами Єфремова, регіонали обіцяють розблокувати трибуну й президію парламенту близько 13:00, оскільки багато депутатів від ПР хочуть взяти участь в акції протесту, яка відбудеться на Майдані Незалежності.

Він зазначив, що, за інформацією штабу Партії регіонів, в акціях протесту в Києві бере участь близько 40 тисяч людей. Натомість, присутні на акції журналісти говорять про близько 8 тисяч демонстрантів.

ПР сьогодні продовжує почату 2 квітня акцію блокування трибуни й президії парламенту. У сесійній залі немає депутатів інших фракцій.


Регіонали вимагають відставки влади та термінового внесення Кабінетом Міністрів на розгляд парламенту комплексної антикризової програми зі змінами до державного бюджету на 2009 рік.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG