Доступність посилання

ТОП новини

Президент перехопив ініціативу. Посівна кампанія. (Огляд преси)


Київ – Віктор Ющенко, запропонувавши провести так звані пакетні - парламентські й президентські - вибори , використав дуже вдалий психологічний крок, переконаний експерт газети «День». Президент перехопив ініціативу, і тепер звинувачувати його в тому, що він тримається за владу, практично неможливо. На думку експерта, навіть Конституція, проект якої Глава держави вніс на розгляд депутатського корпусу, написана не з погляду влади особисто Ющенка. Єдиний пункт, до якого можна пред’явити претензії, це пункт про сенаторів. Докладніше з коментарями видання знайомить у статті «Влада: потрібне перезавантаження».

У цьому ж числі газета «День» розповідає про особливості посівної кампанії-2009. Видання пише, що цього року аграріям лише хорошої погоди буде замало. Через відсутність коштів посівна може опинитися на межі зриву. На цьому наголошується у публікації «У поле – з фінансовим «надривом».

Газета «Голос України» інформує, що Кабмін затвердив розміри бюджетних тваринницьких дотацій на нинішній рік. Урядова постанова, зокрема, передбачає, що бюджетна дотація за екологічно чисте молоко власного виробництва, продане молокопереробним підприємствам, становитиме 500 гривень за тонну. За реалізацію вовни переробним підприємствам можна розраховувати на державну підтримку в межах 5 гривень за кілограм. Більше про намагання врятувати сільгоспвиробництво розповідається в матеріалі «Уряд перевів бджіл на бюджетне фінансування».

Уряд Юлії Тимошенко вирішив підтримати і державні банки. Як повідомили журналістам газети «Сегодня», міністерства розсилають підлеглим структурам листи, в яких настійливо радять перевести всі платежі в держбанки, себто в Ощадбанк і «Укрексімбанк». Про те, як це позначиться на банківській системі України, оповідається в статті «Найшла коса на банки».

Газета «Факти» нагадує, що російська кінематографічна премія «Ніка» за кращий фільм країн СНД і Балтії відтепер в Україні. Інтерв’ю з режисером кінострічки Романом Балаяном видання пропонує у рубриці «Закулісся».

(Київ–Прага)
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG