Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко й Алієв проводять засідання Ради президентів


У Баку відбувається перше засідання Ради Президентів України та Азербайджану. Як повідомили у прес-службі глави Української держави, на засіданні йдеться про розвиток торговельно-економічної співпраці, перспектив співпраці між Україною і Азербайджанською Республікою в паливно-енергетичній сфері та заходи щодо підвищення енергетичної безпеки.

Також обговорюють співпрацю між Україною і Азербайджаном у військово-технічній та космічній галузях.

На початку зустрічі Президент Віктор Ющенко дав найвищу оцінку двостороннім відносинам. «Ми маємо високу динаміку розвитку політичних контактів, відносин на рівні міністерств і відомств, економічних, ділових кіл», – сказав глава держави.

За його словами, важливо виробити ясний план подальшого розвитку співпраці між країнами. Президент висловив сподівання, що Дорожня карта на 2009-2010 роки, яку заплановано підписати сьогодні, стане відповіддю на подальший розвитку відносин у цей період.

Зі свого боку, президент Азербайджану Ільхам Алієв висловив упевненість, що візит Президента України сприятиме подальшому розвитку відносин двох країн. Він також назвав динамічними двосторонні відносини між країнами і висловив сподівання, що така тенденція триватиме.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG