Доступність посилання

ТОП новини

Уряд передав парламентському комітетові тексти газових угод – Гриценко


Кабінет Міністрів надав комітетові Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони копії газових угод, підписаних у січні між Україною і Росією, минулого тижня, повідомив у неділю голова цього комітету Анатолій Гриценко.

Відповідаючи на запитання читачів інтернет-видання «Українська правда» у розділі «Конференції», він розповів, що запит за його підписом на адресу Прем’єр-міністра про надання цих документів відправили ще 20 січня – наступного дня після їхнього підписання в Москві.

Із відповіддю, написав Анатолій Гриценко, «не квапилися», а від Юлії Тимошенко до комітету надіслали копію її розпорядження голові «Нафтогазу України», яким прем’єр заборонила надавати ці документи.

За словами Гриценка, так тривало понад два місяці, і «довелося порушити це питання твердіше» – «з економічною і енергетичною безпекою жартувати ми не маємо наміру», написав голова парламентського комітету.

Він додав, що після розмови про це з першим віце-прем’єром Олександром Турчиновим отримав минулого тижня копії підписаних 19 січня документів – «із запізненням на два з половиною місяці».

Тепер, як написав Гриценко, ці документи вивчають.
XS
SM
MD
LG