Доступність посилання

ТОП новини

Мінпраці закликає роботодавців активніше виплачувати борги


Міністерство праці й соціальної політики закликає об’єднання роботодавців активізувати погашення заборгованостей із виплати заробітної плати.

«Станом на 1 березня на економічно активних підприємствах заборгованість становила 829 мільйонів гривень. Тому у вирішенні проблеми її ліквідації уряд розраховує на конструктивну участь роботодавців, тим більше, що за Генеральною угодою вони взяли на себе зобов’язання відшкодувати всі борги своїм працівникам ще в 2008 році», – цитує заступника міністра праці й соціальної політики Віктора Оніщука прес-служба Мінпраці.

Він зазначив, що, за оперативним даними місцевих органів виконавчої влади, на 3 березня загальна сума заборгованості з зарплати становила майже 1,5 мільярда гривень, 70% якої зосереджено на недержавних підприємствах.

Крім того, в той час як на держпідприємствах заборгованість із зарплати зменшується, на недержавних – ситуація продовжує погіршуватися, заявляє заступник міністра праці.

«На жаль, прямого впливу на погашення заборгованості на недержавних підприємствах уряд не має», – наголосив Оніщук.

Раніше цього місяця міністр праці й соціальної політики Людмила Денісова заявила про скорочення боргу із заробітної плати в березні на 23% до понад 1,2 мільярда гривень.

XS
SM
MD
LG