Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко каже, що за ним стоять мільйони, а тому піде на вибори


Президент Вiктор Ющенко заявляє, що має намiр висувати свою кандидатуру на посаду Президента, а також депутата Верховної Ради на одночасних майбутнiх виборах.

«Думаю, я братиму участь i в тих, i в тих», – заявив Глава держави в інтерв’ю газетi «Комерсант Україна», відповідаючи на запитання, в яких виборах вiн братиме участь, якщо такi одночаснi вибори будуть призначені.

Глава держави знову назвав нелегiтимною затверджену парламентом дату президентських виборiв 25 жовтня.

«Вона нiчим не обґрунтована. Щодо дати проведення одночасних дострокових парламентських i президентських виборiв, наразi я не вiзьмуся назвати її. Це мають зробити юристи, дотримуючи букву i дух Конституцiї, не порушуючи термiнiв проведення виборiв парламенту i Президента», – наголосив Президент.

За його словами, «достроковi вибори – не трагедiя..., тому що Верховна Рада у нас є постiйним джерелом кризи».

Відповідаючи на запитання, чи знайомий він з рейтингами політиків і політичних сил, Президент України сказав: «Так, я їх одержую. Але якщо я побачив рейтинги, це не означає, що я відразу маю хапатися за валідол і змінювати свої наміри. Я знаю, що за мною все одно стоїть кілька мільйонів чоловік, які поділяють мої цінності. І якщо я прийму інше рішення, ці люди сприймуть його як прояв слабкості і як зраду, як відмову від завершення розпочатої справи».

Раніше Віктор Ющенко заявляв, що готовий призначити позачергові президентські вибори за умови одночасних позачергових виборів парламенту за пропорційною системою з відкритими списками.

Лідер фракції НУНС стримано поставився до намірів Ющенка

Лідер фракції НУНС Микола Мартиненко вважає, що Президенту України Віктору Ющенку не потрібно балотуватися на наступних президентських виборах. Про це він сказав, коментуючи, на прохання УНІАН, заяву Президента Віктора Ющенка, що він братиме участь як у президентських, так і в парламентських виборах.

За словами Миколи Мартиненка, Віктор Ющенко може в історії залишитись Президентом з великої букви, якщо не буде балотуватись.

Лідер фракції НУНС також зазначив, що одночасні парламентські і президентські вибори «неможливі». За його словами, щоб такі вибори провести, треба змінювати законодавство, а для цього «треба шукати консолідацію у залі» Верховної Ради України. «Знайти спільну мову неможливо», – сказав лідер фракції НУНС Микола Мартиненко.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG