Доступність посилання

ТОП новини

В Україні створили Раду представників Духовних управлінь мусульман


Сьогодні в Державному комітеті в справах національностей та релігій відбулося установче засідання Ради представників Духовних управлінь і центрів мусульман України при Держкомнацрелігій.

Про це повідомляє Інститут релігійної свободи.

Участь у засіданні взяли керівники Духовного управління мусульман Криму, Духовного управління мусульман України «Умма», Релігійного управління незалежних мусульманських громад України «Київський муфтіят», голова Держкомнацрелігій Олександр Саган та інші відповідальні працівники комітету.

Відповідно до свого положення, Рада має сприяти розвитку мусульманської громади, зміцненню взаєморозуміння і взаємоповаги між всіма мусульманськими організаціями України, координації, взаємодії та діалогу між духовними управліннями і центрами мусульман України з органами державної влади.

Очолюватимуть цей орган керівники мусульманських духовних центрів, що увійшли до її складу. На найближчий рік головою обрали муфтія Духовного управління мусульман Криму Еміралі Аблаєва.

Очікується, що Рада сприятиме як подальшому розвитку співпраці між різними духовними центрами мусульман України, так і «зміцненню суспільної злагоди та подальшій гармонізації державно-конфесійних відносин».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG