Доступність посилання

ТОП новини

Кадрові перестановки в уряді? Як багато українців вважають себе віруючими? (Огляд преси)


Київ – Кадрові перестановки в уряді слід чекати не раніше 14 травня. До цього, як інформує газета «Вечірні вісті», Прем’єр вивчатиме антикризові пропозиції представників опозиційних сил. Глава уряду переконує, що в Кабмін мають шанси потрапити лише професіонали, здатні відкинути політичні переконання і сконцентруватися на вирішенні актуальних питань. Докладніше про урядові плани розповідається в статті «Політики складуть іспит на господарність».

Латати прогалини в державному бюджеті Прем’єр-міністр вирішила у доволі непопулярний спосіб, переконує газета «Вечірній Київ». Видання інформує, що уряд планує перевести державні бюджетні заклади, в тому числі і лікарні, на госпрозрахунковий варіант надання послуг. Себто запровадити платну медицину. З коментарями видання знайомить у статті «Ось тобі, бабусю, і Юлин день».

Дещо призабута тема коаліційного союзу команд Юлії Тимошенко та Віктора Януковича знову помітно активізувалася. Імпульс – Конституція, а точніше, бажання БЮТ і Партії регіонів реформувати Основний закон без участі в процесі Президента В.Ющенка. Про це стверджує газета «День» у статті «Знову?».

В умовах кризи бізнес-структури роблять кроки до мінімізації своїх витрат на персонал. Як пише газета «Діло», на ринку стають більш затребуваними послуги тимчасового залучення необхідного персоналу ззовні. За даними кадрових агентств, попит на такі послуги у порівнянні з минулим роком виріс на 20%.

До кінця року курс долара знову може підскочити до 10 гривень. Як стверджує газета «Факти», після того, як Верховна Рада не ухвалила антикризові законопроекти, курс гривні на міжбанківських торгах почав падати.

Після року і двох місяців зимівлі на шостому континенті українські полярники повернулися в Київ і розповіли журналістам газети «Факти», як пройшла 13-а експедиція в Антарктиді. Інтерв’ю видання друкує у рубриці «Спокій їм лише сниться».

Віднедавна Україну зараховують до сімки найбільш релігійних країн Європи. Тут вважають себе віруючими майже 75%, тоді, як скажімо в Естонії 28%, а у Швеції 31%. Чому ж українці бажають називатися віруючими, хоча і моляться, за даними опитування, не часто, і багато хто не вірить у життя після смерті? Зрештою, що таке віра та що вона дає людині, експерт газети «День» розповідає у статті, що так і називається «Що дає віра?».

(Київ-Прага)
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG