Доступність посилання

ТОП новини

Українці зможуть їздити без віз до чотирьох країн Центральної Америки


Ці країни – Гватемала, Гондурас, Нікарагуа і Сальвадор – запровадили безвізовий режим для громадян України ще з 1 квітня.

Про це, як повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ України 17 квітня, в МЗС дізналися від посольства Республіки Гватемала в Росії, яке за сумісництвом також акредитоване в Україні.

Детальні умови, за яких власникам усіх різновидів українських паспортів буде дозволене безвізове перебування в цих державах, наразі не повідомлені.

Згадані країни «центральноамериканської четвірки» є членами угоди між ними про спільний візовий простір, але можуть висувати до прибульців різні вимоги.

Днями російські засоби інформації повідомляли дещо детальніше про скасування цими країнами віз і для громадян Росії. Там ідеться про поїздки на термін до 90 днів, причому на умовах, дещо різних для кожної з цих чотирьох країн (терміни чинності закордонного паспорта, додаткові документи для безвізового в’їзду, як-то про підтвердження платоспроможності, наявність зворотних квитків тощо).
XS
SM
MD
LG