Доступність посилання

ТОП новини

Кримінальна справа проти Львівтеплоенерго триває


Львів – Службовці львівського комунального підприємства «Львівтеплоенерго» займалися шахрайством, стверджує прокуратура Львова. За фактами зловживань, а це більше 750 тисяч привласнених гривень, порушена кримінальна справа. Однак ці порушення були скоєні два роки тому, відтоді уже нове керівництво підприємства. До кримінальної справи міські депутати ставляться неоднозначно.

Міська прокуратура порушила кримінальну справу за фактом зловживання працівниками «Львівтеплоенерго» службовим становищем і щодо підроблення документів. Працівники прокуратури виявили, що упродовж першого півріччя 2007 року службові особи оформляли газ, використаний для постачання теплової енергії комерційним структурам за цінами як для населення. А це на 305 гривень менша оплата на кожній тисячі кубометра палива.
Тобто, як мовиться в повідомленні прес-служби прокуратури, комунальне підприємство таким чином нагромадило додаткових 757 тисяч гривень, які витратило на господарські потреби. Відтак службові особи з «Львівтеплоенерго» завдали матеріальної шкоди компанії «Нафтогаз України».У цій справі проводиться слідство.

Наприкінці березня управління боротьби з організованою злочинністю ГУ МВС України у Львівській області зібрало матеріали про зловживання службовими особами «Львівтеплоенерго».

Тодішній керівник підприємства Ігор Марчак вважає, що прокуратура діє за завданням міського голови Андрія Садового. Результатів перевірки за 2007 рік депутати міськради не бачили, повідомив Радіо Свобода голова постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку Василь Попович. Райці не мають ніякої інформації про зловживання на підприємстві .«Це протистояння Марчак – Садовий, зумисно робиться, щоб відтягнути від важливих проблем, які є у місті», – зазначив Василь Попович.

У мерії не знайшлось посадовця, який хотів би прокоментувати питання кримінальної справи щодо працівників «Львівтеплоенерго».

(Львів – Київ – Прага)
  • Зображення 16x9

    Галина Терещук

    В ефірі Радіо Свобода – з 2000 року. Закінчила факультет журналістики Львівського національного університету імені Франка. Маю досвід роботи на телебаченні і в газеті.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG