Доступність посилання

ТОП новини

Кримський парламент – проти навчань «Сі бриз» у Криму


Верховна Рада Криму вважає «неприпустимим» проведення українсько-американських військових навчань «Сі бриз-2009» на території автономії. Про це йдеться в ухваленому сьогодні на сесії кримського парламенту зверненні до Верховної Ради України.

У зверненні мовиться, що проведення навчань «Сі бриз-2009» планується на літо, коли в Криму проходить курортний сезон. Кримські депутати висловили «стурбованість у зв’язку з планованою присутністю на території півострова іноземного військового контингенту» і заявили, що проведення навчань у розпал курортного сезону «позначиться на заповнюваності кримських здравниць та завдасть автономії непоправного економічного збитку».

У зв’язку з цим кримські парламентарі закликали народних депутатів України розглянути питання про «неприпустимість проведення навчань «Сі бриз-2009» в автономії».

Передбачається, що навчання «Сі Бриз-2009» пройдуть у липні 2009 року в територіальних водах і на військових полігонах України. Метою навчань є відпрацювання за стандартами НАТО дій багатонаціональних сил під час планування і проведення миротворчої (антитерористичної) операції. Навчання проходитимуть в рамках українсько-американської військової співпраці.

XS
SM
MD
LG