Доступність посилання

ТОП новини

Україна й Німеччина співпрацюватимуть у підготовці до Євро-2012


Україна й Німеччина мають намір домовитися про співпрацю в підготовці до проведення чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

Про це після зустрічі з державним секретарем Федерального міністерства економіки й технологій Німеччини Берндом Пфаффенбахом повідомив віце-прем’єр із питань євроінтеграції Григорій Немиря.

За його словами, Німеччина має великий досвід проведення великих спортивних заходів. Віце-прем’єр вказав на зацікавленість України в залученні німецьких компаній до реалізації проектів, пов’язаних з підготовкою до ЧЄ-2012 з футболу.

Зокрема, як заявив урядовець, країни обговорюють можливість підписання рамкової угоди про співпрацю в підготовці Євро-2012, подібної до тієї, яку Німеччина підписала з Південно-Африканською Республікою щодо підготовки чемпіонату світу з футболу в 2010 році.

Крім того, за словами Немирі, Україна зацікавлена в співпраці з Німеччиною в енергетичній, будівельній і транспортній сферах, в модернізації житлово-комунального господарства України та в сільському господарстві.

Віце-прем’єр наголосив, що Україна розглядає Німеччину як ключового партнера, співпраця з яким є одним з основних елементів європейської інтеграції України. За словами Немирі, Німеччина має досвід у подоланні наслідків світової фінансово-економічної кризи, що є цінним і для України.

Зі свого боку, Пфаффенбах позитивно оцінив стан економічної співпраці між країнами й додав, що німецькі компанії зацікавлені в інвестуванні в економіку України. При цьому він зазначив, що є певні труднощі в податкових і митних питаннях, однак повідомив, що для їх врегулювання створять спеціальну робочу групу.

XS
SM
MD
LG