Доступність посилання

ТОП новини

Партiя регiонiв вимагає негайної вiдставки Луценка


Партiя регiонiв закликає Президента i прем’єра негайно вiдправити у вiдставку мiнiстра внутрiшнiх справ Юрiя Луценка за «ганебний скандал, спровокований на територiї захiдної держави».

«Поведiнка цiєї людини стала суспiльно небезпечною, непередбачуваною. Невiдомо, що може спасти на думку п’яному мiнiстровi внутрiшнiх справ. Його потрiбно негайно усунути вiд виконання обов’язкiв i вiдправити у вiдставку», – йдеться в заявi Партiї регiонiв.

Регiонали наголошують, що оцiнку «ганебному випадку» з Юрієм Луценком має дати i Верховна Рада.

Напередоднi в іноземних ЗМI з’явилася інформація, що в Нiмеччинi в аеропорту Франкфурта-на-Майні полiцiя затримала українського мiнiстра внутрiшнiх справ Юрія Луценка з сином у станi сильного алкогольного сп’янiння. Капiтан судна вiдмовився злiтати з такими пасажирами.

Міністерство внутрішніх справ України спростувало цю інформацію. Як заявили в департаменті зв’язків із громадськістю та міжнародної діяльності МВС, 4 травня українська делегація міністерства затрималася в транзитній зоні аеропорту Франкфурта при оформленні документів і запізнилася на літак до Сеула, екіпаж якого відмовився приймати їх на борт. «Жодних наручників, жодного п’яного конфлікту не було», – наголосили в МВС.

Водночас речник поліції Франкфурта, якого цитує агенція Reuters, підтвердив, що голову МВС України Юрія Луценка та його 19-річного сина Олександра дійсно затримали в понеділок і не допустили на рейс через «нетверезий стан і порушення ним громадського порядку».

XS
SM
MD
LG