Доступність посилання

ТОП новини

Медведєв: Спільну історію України й Росії не вдасться переписати


Президент Росії Дмитро Медведєв висловив переконання, що народи України і Росії будуть «протистояти спробам переписати й зіпсувати спільну історію Великої Вітчизняної війни».

Про це йдеться у вітанні Медведєва Президенту України Вікторові Ющенку з нагоди Дня перемоги.

«Це святе свято – данина пам’яті всім, хто в жорстокій боротьбі з фашизмом відстояв незалежність і майбутнє своєї Батьківщини, символ глибокої пошани до ветеранів Великої Вітчизняної війни і трудівників тилу. Нинішні покоління можуть по праву гордитися їх непохитною мужністю і безприкладним героїзмом», – сказано в привітанні.

Він побажав українському народу й ветеранам війни міцного здоров’я й благополуччя.

Схожі слова містяться у вітанні, яке Прем’єр-міністру Юлії Тимошенко надіслав її російський колега Володимир Путін.

«Упевнений, що нікому не вдасться зіпсувати й забути загартовану у важких випробуваннях багатовікову дружбу і спільну історію наших держав й їх народів», – йдеться у вітанні.

Путін попросив Тимошенко передати ветеранам, що проживають на території України, побажання «міцного здоров’я, щастя й благополуччя».

У травні 2008 року Президент Ющенко пообіцяв домогтися надання Верховною Радою статусу учасників бойових дій Другої світової війни воїнам Організації українських націоналістів й Української повстанської армії.

День перемоги Україні відзначається 9 травня.

XS
SM
MD
LG