Доступність посилання

ТОП новини

Медведєв бачить кінець кризи у відносинах із Україною


Відносини України і Росії «вийшли з кризи – і міжособистісної, і економічної», заявив сьогодні президент Росії Дмитро Медведєв на зустрічі під Києвом із українським колегою Віктором Януковичем.

За його словами, які наводять прес-служби голів обох держав, підстави для обговорення ще залишаються, і російська делегація готова всебічно обговорювати їх. «Сьогодні я пропоную звірити годинники з найзлободенніших питань», – сказав Медведєв.

Які конкретно ці питання, не повідомлено. Офіційно сказано лише, що обидва керівники, крім чорнобильських питань, «розглянули також найважливіші питання взаємодії двох країн у торговельно-економічній і гуманітарній галузях».

Учора Кремль повідомляв, що мали розглянути найважливіші питання торговельно-економічної співпраці, включно зі взаємодією своїх країн «із урахуванням створення Митного союзу і Єдиного економічного простору» Росії, Білорусі і Казахстану.

В останні роки перебування на посаді попереднього Президента Віктора Ющенка Дмитро Медведєв неодноразово давав знати сам і через своїх урядовців та речників, що зможе співпрацювати тільки з іншим керівником України, і звинувачував Ющенка в «антиросійському курсі», демонстративно відклавши приїзд до Києва новопризначеного російського посла аж до обрання на Президента Віктора Януковича.

Медведєв перебував сьогодні в Україні з нагоди вшанування 25-х роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС.
XS
SM
MD
LG