Доступність посилання

ТОП новини
15 Листопад 2018, Київ 14:52

«Нафтогазу» заборгували 7 мільярдів гривень – Азаров


Із початку року НАК «Нафтогаз України» реалізувала близько 20 мільярдів кубометрів природного газу на суму 31 мільярд гривень, а в оплату поки надійшло лише 24 мільярди гривень. Про це під час відкриття засідання Кабміну заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров.
За його словами, в цілому з початку року заборгованість за спожитий газ збільшилася на 7,6 мільярдів гривень.

«До нового опалювального сезону треба покінчити з боргами. Середній рівень розрахунків за природний газ в опалювальному сезоні 2010-2011 років становив 54%. Це точно як у народній приказці: кінчайте, батьку, торгувати, бо нема чим здачі давати», – додав він.

Прем’єр-міністр також наголосив, що не розуміє, «як може зростати заборгованість населення в умовах практично тотальної системи житлових субсидій для малозабезпечених».

«Що не працює? У яких верств населення росте заборгованість? Якщо у забезпечених, їм треба відключати газ, і все. Якщо у тих, хто перебуває на межі малозабезпеченості, давайте напрацюємо механізми, як допомогти цій категорії громадян», – заявив Микола Азаров.

Глава уряду поінформував, що заборгованість бюджетних установ і організацій, що фінансуються з державного бюджету, нині складає 260 мільйонів гривень.

«Середній рівень розрахунків споживачів по областях України за природний газ із початку року становить 76%. Найгірший стан сплати: в Рівненській (27%) та Донецькій (43%) областях», – зазначив Микола Азаров.

За даними уряду, нині найбільшу заборгованість за спожитий газ мають АЕК «Київенерго» (приблизно 1,5 мільярда гривень, теплопостачальні
Харківської області (842 мільйони гривень), Дніпропетровської області (853 мільйони гривень).

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG