Доступність посилання

ТОП новини
15 Листопад 2018, Київ 16:19

Тимошенко в середу зірвала слідчі дії – Генпрокуратура


Генеральна прокуратура України звинувачує лідера партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко у зриві слідчих дій і сьогодні знову викликає її до слідчого управління.

За даними відділу зв’язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури України, Тимошенко була запрошена 27 квітня 2011 року, на 11 годину до Головного управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України для участі у проведенні слідчих дій у кримінальній справі.

«Незважаючи на отримання повістки, до слідчого Тимошенко Ю.В. з’явилася лише після 17:00. Повідомляти причини своєї неявки відмовилася.

У подальшому, незважаючи на проведення слідчих дій та не дочекавшись їх завершення, захисник Тимошенко Ю.В. залишив приміщення Головного управління з розслідування особливо важливих справ, тим самим зірвавши слідчі дії», – сказано у повідомленні.

У зв'язку з цим, Юлія Тимошенко викликана до Генеральної прокуратури України на 10:00 28 квітня 2011 року.

«Одночасно Генеральна прокуратура України уповноважена заявити про обов’язковість виконання законних вимог слідчого та явки за його викликом», – наголосили у відомстві.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG