Доступність посилання

ТОП новини

Україна сподівається на подвійний транш від МВФ – Арбузов


Україна розраховує одержати подвійний транш кредиту Міжнародного валютного фонду за підсумками першого півріччя. Про це в інтерв’ю газеті «Экономические известия» заявив голова Національного банку України Сергій Арбузов.

Він зазначив, що якби принципові питання – пенсійна реформа і підвищення тарифів на газ були вирішені, Україна б уже одержала кредит.

«Поки ж рішення таке: ми розраховуємо одержати подвійний транш на суму близько 3 мільярдів доларів за підсумками першого півріччя. Такий термін був визначений за результатами переговорів між делегацією уряду України і представниками МВФ для вирішення ряду питань: пенсійної реформи, підвищення тарифів і зменшення сальдо з відшкодування ПДВ, квотування зернових тощо», – сказав він.

Арбузов підкреслив, що Нацбанк виконав умови, узгоджені в меморандумі з МВФ, а «в уряду залишилися питання, по суті своїй складні, але впродовж 2-3 місяців, я сподіваюся, вимоги МВФ будуть виконані».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG