Доступність посилання

ТОП новини

Партiя регiонiв блокує трибуну парламенту


Депутати Партiї регiонiв у Верховнiй Радi блокують президiю i трибуну парламенту з вимогою вiдставки мiнiстра внутрiшнiх справ Юрiя Луценка.

На трибунi для виступу розвiшений плакат iз написом «Юро – похмелися». Там також стоїть велика пляшка й чарка. На пляшцi – мiлiцiйний кашкет i окуляри. Крiм того, в залi розвiшенi плакати: «П’яний мiлiцiонер – злочинець», «П’яний мiнiстр – полiтик?».

Засідання парламенту ще не розпочалося. Двері, через які заходить керівництво Верховної Ради, заблоковані кріслами.

Тим часом, як повідомив на засіданні погоджувальної ради спікер Володимир Литвин, керiвники парламентських фракцiй iще раз зберуться сьогодні, щоб визначити формат розгляду заяви мiнiстра внутрiшнiх справ Юрiя Луценка про вiдставку з посади глави вiдомства.

За словами Литвина, вiн направив вiдповiдний запит до Мiнiстерства закордонних справ. «Щойно вона (вiдповiдь МЗС) з’явиться, то в процесi роботи Верховної Ради зберемося на засiдання погоджувальної ради», – зазначив спікер.

На засіданні погоджувальної ради лідери фракцій блоку Юлії Тимошенко й блоку «Наша Україна – Народна Самооборона» виступили за те, щоб відставка Луценка розглядалася якомога швидше поза залежністю від того, чи буде при цьому бути присутнім сам міністр.

Водночас фракції Комуністичної партії й блоку Литвина виступили із пропозицією заслухати Луценка щодо цього інциденту.

Міністр внутрішніх справ подав у відставку, попросивши при цьому парламент розглянути його заяву якомога швидше й без його присутності.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG