Доступність посилання

ТОП новини

УЄФА сьогодні визначить міста-господарі Євро-2012


Сьогодні в Бухаресті Виконавчий комітет УЄФА назве міста, які прийматимуть фінальну частину чемпіонату Європи з футболу 2012 року.


Як повідомляється на офіційному сайті Федерації футболу України, Виконком УЄФА на чолі з президентом Мішелем Платіні ухвалить рішення після остаточної оцінки міст-претендентів, керуючись задокументованими даними офіційної делегації УЄФА, яка відвідала Україну та Польщу в середині квітня.

Під час недавнього візиту в Україну та Польщу комісія УЄФА оглянула київський стадіон «Олімпійський» і варшавський Народний стадіон.


На зустрічах членів делегації Європейського футбольного союзу з представниками місцевих оргкомітетів обговорювали широке коло питань, зокрема, політичну й економічну ситуацію в країнах, останні новини з міст-претендентів, а також загальний розвиток інфраструктури.

Тим часом, сьогодні на засіданні уряду прем’єр Юлія Тимошенко заявила про необхідність посилити підготовку до проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року в Україні.

«Є багато напрямів, за якими нам потрібно посилити роботу. Це стосується, і я переконана, що ми сьогодні будемо готові розглянути питання про проекти щодо Євро-2012, зокрема аеропорт Бориспіль», – сказала Тимошенко.

За її словами, уряд сьогодні на засіданні ухвалить кілька рішень, що стосуються будівництва терміналу в аеропорту Бориспіль.

XS
SM
MD
LG