Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко вирішив прийняти відставку Балоги – джерела


Президент України Віктор Ющенко ухвалив рішення задовольнити заяву Віктора Балоги про відставку з посади глави Секретаріату Президента України.

Про це повідомляють українські ЗМІ, посилаючись на джерела в Секретаріаті Президента.

За їхніми даними, відповідний указ має бути оприлюднений у вівторок.

Перший заступник секретаря Ради національної безпеки й оборони Степан Гавриш пояснює рішення Віктора Балоги подати заяву про звільнення з посади глави Секретаріату Президента його конфліктом із командою Президента Віктора Ющенка.

«Чому Віктор Іванович (Балога) подав заяву, мені в цей момент невідомо, але як людина, що вмонтована в політику Президента й перебуває в нього на службі, я можу сказати тільки, що це пов’язане з досить серйозним конфліктом, який виник між главою Секретаріату й значною кількістю тих політичних менеджерів, які працюють сьогодні на Президента», – сказав Гавриш.

За словами першого заступника секретаря РНБО, такі питання між Президентом і головою Секретаріату повинні вирішуватися без винесення їх на громадське обговорення.

Також він додав, що особисто не бачив заяви Балоги про звільнення.

Раніше голова фракції БЮТ Іван Кириленко назвав прогнозованою відставку Балоги з посади глави Секретаріату Президента. А перший заступник голови фракції Партії регіонів Олександр Єфремов зазначив, що заява Балоги про відставку свідчить про те, що Ющенко втрачає своїх прихильників.
XS
SM
MD
LG