Доступність посилання

ТОП новини

Комісія з питань Києва запропонує Ющенку звільнити Черновецького


Тимчасова слідча комісія з питань розслідування обставин порушення Конституції та законів України, ухвалення протиправних рішень посадовими особами Київської міської ради та її виконавчого органу наполягатиме на розгляді свого звіту наступного пленарного тижня – 2 червня.

Про це сьогодні заявив голова цієї комісії Кирило Куликов.

За його словами, звіт був запланований на сьогодні, однак через брак часу його так і не заслухали.

Куликов наголосив, що заслуховування парламентом відповідного звіту є життєво важливим не тільки для киян, але й для жителів всієї країни.

Голова комісії назвав неприпустимим те, що відбувається в Києві, і наголосив, що 10 з 11 членів комісії підтримали рекомендацію Президентові Віктору Ющенку звільнити Леоніда Черновецького з посади голови Київської міської державної адміністрації.

«Сьогодні є багато питань, і я бачу великі спроби з боку адміністрації (Секретаріату Президента) з блокування цього рішення», – сказав парламентар.

Крім того, він зауважив, що ще не всі фракції Верховної Ради визначилися з тим, чи підтримають вони відповідну рекомендацію.

Раніше комісія з питань Києва заявила про виявлені нею системні порушення законодавства владою столиці.

Цю комісію парламент створив ще в лютому. ТСК планувала підготувати попередній звіт на засідання Верховної Ради в березні, а остаточний – у травні, однак попереднього звіту не було.

XS
SM
MD
LG