Доступність посилання

ТОП новини

Прикарпатці припинили голодування біля парламенту


Сьогодні представники громадської організації «Народний антикризовий спротив» з Івано-Франківська припинили голодування під стінами Верховної Ради України у Києві. Про це повідомила прес-служба громадської організації.

Акція тривала одинадцять днів, але 16 травня через погіршення здоров’я двоє з чотирьох протестувальників припинили голодування. Тепер його завершили ще двоє – Віктор Неміш та Олександр Єнько.

Головні вимоги, які висували мітингувальники – ухвалення антикризової програми дій, зміна виборчого законодавства на користь відкритих виборчих списків, обмеження депутатської недоторканості, реформування правоохоронних та судових органів, відставка міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, проведення Всеукраїнського референдуму про довіру Верховній Раді.

А метою акції називали «протест проти бездіяльності органів влади у період фінансово-економічної та політичної кризи».

«Антикризівці» заявляють, що один з кроків влада зробила: Верховна Рада запровадила мораторій на відчуження у фізичних осіб житлової нерухомості, що є заставою за кредитами. Це називають підставою для виходу з голодування.

За словами керівника громадської організації «Народний антикризовий спротив» Віктора Неміша, до Києва повернуться, коли відновить роботу Верховна Рада, але вже проводитимуть інші акції протесту спільно з громадськими організаціями інших міст України.

XS
SM
MD
LG