Доступність посилання

ТОП новини

Уряд нікого не звільнить від фінансових перевірок


Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко акцентує на тому, що уряд не планує вводити мораторій на фінансові перевірки сільгосппідприємств і господарств.

Про це заявила на прес-конференції у суботу.

Коментуючи намір уряду ввести мораторій на проведення перевірок сільгосппідприємств і господарств, Тимошенко зазначила: «Йдеться про те, щоб припинити перевірки, які відбуваються – 200 разів пожежники, 200 разів санітари… І все це в один рік. Йдеться про те, щоб припинити цей потік дурощів, але перевірки фінансової дисципліни будуть завжди».

Виступаючи на нараді за участю сільських і селищних голів з питань соціально-економічного розвитку сільських населених пунктів, Прем`єр-міністр повідомила, що, за її інформацією, підприємства сільськогосподарської галузі піддають безперервним перевіркам всіх органів влади, зокрема, пожежних, санітарних служб і т.п.

Вона наголосила, що за період дії мораторію, який буде введено можливо на рік, буде проведено аналіз механізму здійснення перевірок, а також розмірів і умов стягнення штрафних санкцій за виявлені порушення.
XS
SM
MD
LG