Доступність посилання

ТОП новини

Березовський звинувачує Путіна, кредит Москви Києву – благо чи кабала? (Огляд преси)


Київ – Тема бюджету і його наповнення, а також використання бюджетних коштів виходять на перші місця у планах
політтехнологів, стверджує газета «День». Адже на бюджеті, де держава контролює та перерозподіляє кошти від багатих до бідних і навпаки, завжди можна заробити непогані електоральні очки та щось додати до рейтингу. Як зазначає експерт видання, з приходом у Секретаріат Президента Віри Улянченко з боку Глави держави не буде категоричного неприйняття певних приватизаційних процесів. Однак чекати високої ціни на об’єкти, що приватизуються, не варто. Більше про тенденції на ринку розповідається в статті «Приватизація перед виборами – гроші на вітер...».

У цьому ж числі «День» аналізує, чим може обернутися для України кредит Москви на закачування газу у підземні сховища. У статті «Кабальна операція» видання наголошує, що в умовах московської позики криється збереження старої і невигідної для Києва ставки за кредит. «Краще брати кредит у покупців газу з Європи, – пише видання. – Позаяк це дозволить Україні більш самостійно провести свою транзитну політику щодо Москви».

Опальний російський олігарх Борис Березовський в інтерв’ю газеті «Нова» стверджує, що «особисто Володимир Путін стоїть за отруєнням Віктора Ющенка..., то була не лише помста, дрібна, КГБшна, радше бажання зберегти Україну своїм васалом». Заголовок інтерв’ю «Борис Березовський: «Український президент повинен бути ідейним, як Ющенко, і вольовим, як Тимошенко».

Про своє рішення позмагатися за президентське крісло оголосила і тепер уже екс-регіоналка Інна Богословська. Вона, як зауважують «Ізвєстія» в Україні», вирішила продовжити «війну чорної та білої коси», себто протистояння з Юлією Тимошенко. За чиї кошти вона збирається балотуватися? Чиї голоси і в кого збирається відібрати Богословська? Судячи з відповідей кореспондентові «Ізвєстій», журналіст робить висновок, що Інна Германівна свого виборця не знає і до особливостей виборчої кампанії не готова. Матеріал називається «За мільйон поклонюся в пояс».

На початку червня очікується вступ у силу двосторонньої угоди про прикордонний рух. Як інформує газета «Факти», близько мільйона українців зможуть перетинати кордони з Польщею за спрощеним режимом. Про тонкощі нових правил і деякі обставини, пов'язані з поїздками українців за кордон, в інтерв’ю виданню розповідають чиновники Міністерства закордонних справ України.

(Київ – Прага)
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG