Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко і Янукович прагнуть поділити владу на двох – Костенко


Лідер Української народної партії Юрій Костенко заявляє, що його політична організує акції громадянської непокори, якщо БЮТ і Партія регіонів влаштують «конституційний переворот».

Про це повідомили у прес-службі УПН.

Костенко сказав, що УНП вимагатиме від Президента Віктора Ющенка провести всенародний референдум, єдиним питанням якого має стати: «Чи погодиться громадянин, котрий має право голосу, передати своє конституційне право обирати Президента парламентаріям?».

Костенко поінформував, що «УНП також звернеться до Венеціанської комісії, яка є головним правовим експертним органом ЄС, з метою покласти край «шахрайським спробам українських можновладців переписати Конституцію «під себе». При цьому лідер УНП висловив упевненість, що «Венеціанська комісія не схвалить такі політичні експерименти, які згортають демократію в Україні».

Лідер партії також повідомив, що «за умов спроби конституційних змін неминучим буде вихід депутатів УНП з нинішньої коаліції».

«Тимошенко та Янукович намагаються поділити владу на двох, усунувши від управління народ, який за Основним Законом «є носієм суверенітету та єдиним джерелом влади в державі», – наголосив Костенко. Політик вважає, що БЮТ та ПР «намагаються здійснити конституційний переворот з метою свідомого знищення демократичної системи управління в Україні та повернення авторитаризму».

XS
SM
MD
LG