Доступність посилання

ТОП новини

Юрій Павленко: УЄФА не змінить рішення забрати Євро-2012 у Дніпропетровська


Відтак, на думку міністра сім’ї, молоді та спорту, нинішня позиція дніпропетровської влади щодо несприйняття рішення УЄФА може зашкодити Україні в цілому: «коли тонеш, не треба топити й сусіда».

«Зараз головне завдання України – відстояти право чотирьох міст нашої країни на проведення матчів, а також зафіксувати проведення фіналу в Києві», – сказав міністр, перебуваючи в неділю в Дніпропетровську, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

Павленко заявив, що завжди підтримував Дніпропетровськ у його прагненнях приймати Чемпіонат, і відкриття стадіону в Дніпропетровську стало першим сигналом УЄФА, що місто серйозно готується.

А втім, на думку міністра, місцева влада не використала всіх можливих ресурсів для якісної підготовки, і місто витратило право господарювати на Євро-2012.

Іще однією причиною відмови з боку УЄФА, сказав Юрій Павленко, могла бути погана екологічна ситуація в мегаполісі.

Раніше міська влада Дніпропетровська виступила з низкою різких заяв із приводу рішення УЄФА позбавити Дніпропетровськ права приймати Євро-2012. Депутати навіть мали намір оголосити ультиматум центральній владі України: місто не відраховуватиме кошти в державну скарбницю, аж поки уряд не подбає про апеляцію на рішення УЄФА щодо Дніпропетровська.

13 травня на засіданні в Бухаресті Виконком Європейського союзу футбольних асоціацій визначив міста, в яких пройдуть матчі фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. У Польщі містами-господарями названо Варшаву, Познань, Вроцлав і Ґданськ. Серед українських міст затверджений тільки Київ; Донецьк, Львів і Харків іще зберігають шанси прийняти матчі Чемпіонату, якщо засвідчать прогрес до 30 листопада. Так само Київ тим часом прийматиме тільки поточні матчі, а право провести фінал іще має підтвердити.

Решту міст-претендентів на проведення Євро-2012, зокрема, в Україні Дніпропетровськ і Одесу, в УЄФА вирішили остаточно зняти з розгляду.
XS
SM
MD
LG