Доступність посилання

ТОП новини

Партія регіонів каже, що домовляється про коаліцію з усіма


Фракція Партії регіонів у Верховній Раді продовжує консультації з іншими парламентськими фракціями з переформатування коаліції, заявив перший заступник голови фракції ПР Олександр Єфремов.

«Ми ведемо консультації з усіма політичними силами, які представлені в парламенті, Блок Юлії Тимошенко не є виключенням», – сказав депутат, наголосивши, що регіонали зацікавлені в створенні такої більшості, що змогла б забезпечити ефективне управління державою.

«Що стосується рішень із якихось питань, то ми їх ще не приймали. Рішення може бути прийняте тільки після того, коли буде ухвалене рішення або в партії на політраді, або як мінімум на фракції. Ні те, ні те рішення поки не приймалося», – додав Єфремов. Представник ПР зазначив, що в переговорах з БЮТ його фракцію представляє депутат Андрій Клюєв.

Водночас лідер фракції БЮТ спростовує інформацію про переговори з Партією регіонів щодо створення широкої коаліції.

«Нічого на цю тему я не знаю. Завтра ми будемо виступати від фракцій і говорити: не смішіть країну страшилками. Нічого і в помині не має на дану хвилину», – заявив Іван Кириленко. Він також заперечив, що цього пленарного тижня може бути розглянуте питання про внесення змін до Конституції.

Відповідаючи на запитання, наскільки ймовірно, що про створення коаліції домовилися безпосередньо лідер БЮТ Юлія Тимошенко та лідер Партії регіонів Віктор Янукович, Кириленко зауважив, що «на ці ризики ніхто так просто не піде».

Натомість у фракції НУНС мають намір обговорити з фракціями БЮТ і блоку Литвина можливість створення нової коаліції в парламенті на засіданні ради коаліції. Як зазначив голова фракції НУНС Микола Мартиненко, таке засідання може відбутися ввечері в понеділок або в другій половині дня у вівторок, 2 червня.

При цьому Мартиненко також запевнив, що його фракція не веде ніяких переговорів з переформатування більшості.

«Коаліція існує. Якщо є ймовірність іншої коаліції, то ми повинні порушувати питання про існування нинішньої коаліції. Не можуть дві коаліції існувати одночасно», – додав він.

Раніше заступник голови фракції Партії регіонів Андрій Клюєв допустив створення коаліції ПР і БЮТ. А заступник голови Секретаріату Президента Ігор Попов допустив створення нової коаліції вже цього пленарного тижня – 2-5 червня.

XS
SM
MD
LG