Доступність посилання

ТОП новини

Блок Литвина – проти «кулуарних домовленостей»


Фракція блоку Литвина критикує інші парламентські фракції за ведення кулуарних переговорів із переформатування коаліції. Про це заявив заступник голови фракції БЛ Олег Зарубінський, виступаючи в парламенті.

Він наголосив, що його фракція виступає за розширення політичної відповідальності, у тому числі у Верховній Раді, але не підтримує проведення відповідних переговорів у закритому режимі.

«Кулуарні домовленості – не шлях до розширення бази відповідальності, до приєднання до наявної коаліції депутатів політичних сил, які ще не входять у коаліцію. Тому блок Литвина проти кулуарних домовленостей. Ми не будемо освячувати домовленості, які робляться в такому режимі», – сказав депутат.

Зарубінський наголосив, що країна не може бути розділена між двома політичними силами.

За його словами, блок Литвина виступає проти виборів Президента в парламенті й пролонгації повноважень депутатів Верховної Ради нинішнього 6-го скликання після 2012 року.

Партія регіонів виступає за створення нової парламентської коаліції, проводячи консультації з її переформатування з іншими парламентськими фракціями, у тому числі й із БЮТ.

XS
SM
MD
LG