Доступність посилання

ТОП новини

Медведєв погрожує Україні санкціями


Президент Росії Дмитро Медведєв доручив вiце-прем’єровi Iгорю Сечину активiзувати переговори з українською стороною та Євросоюзом щодо оплати Україною росiйського газу.

«Ця проблема не є проблемою тiльки Росiї та України, це – проблема постачань газу до третiх, європейських країн... Цi доводи (про те, що Москва та Київ мають розбиратися мiж собою) тут не працюють», – наголосив російський президент.

Вiн попередив Україну про санкції за недотримання домовленостей iз Москвою в газовiй сферi, які полягають в переходi на стовiдсоткову передоплату майбутнiх постачань газу.

«Україна повинна платити вiдповiдно до того договору, який укладено, подобається це комусь чи не подобається. Для нас абсолютно байдуже, яку позицiю займають сьогоднi нашi колеги. Вони пiдписали договiр i зобов’язанi його дотримуватися. Це не жарти, це нормальна юридична практика. Це нормальнi вiдносини мiж двома компанiями», – заявив Медведєв.

Водночас він закликав уряд «докласти всiх необхiдних зусиль, щоб мiнiмiзувати цi негативнi наслiдки, щоб по можливостi допомогти Українi, яка сьогоднi має дуже серйознi грошовi труднощі».

Сьогодні міністр палива та енергетики України Юрій Продан запевнив, що «Нафтогаз» зможе вчасно розрахуватися з «Газпромом».
XS
SM
MD
LG