Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 01:36

У ЗМІ з’явився проект Конституції, нібито розроблений БЮТ і Партією регіонів


За даними видання «Дзеркало тижня», яке помістило фотокопію документа на своєму сайті, цей проект Конституції, розроблений Юлією Тимошенко та Віктором Януковичем, уже був переданий найближчому колу народних депутатів і Голові Верховної Ради Володимиру Литвину.

Газета вважає, що саме цей документ стане основою майбутнього політичного та економічного союзу двох найбільших політичних сил України, звісно, якщо цей союз відбудеться, зауважує видання.

Відповідно до цього документа, Україна перетворюється на парламентську республіку, де главу держави обиратиме Верховна Рада.

Проект Конституції також коригує порядок проведення парламентських виборів – вони мають проходити у два тури на пропорційній основі. При цьому другий тур не буде проводитися, якщо одна з політичних сил набере у першому турі кількість голосів, що забезпечить їй більшість депутатських мандатів.

Президент Віктор Ющенко в інтерв’ю телеканалу «1+1», яке транслювали у четвер увечері, назвав конституцiйним переворотом намiри створити коалiцiю БЮТ i Партiї регiонiв.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG